תרבות העבודה

- GET TO KNOW US -

ourculture

תרבות העבודה אצלנו היא מאוזנת, רגועה ומתחשבת בצרכיו ובאורח חייו של העובד. ב-Final כל רעיון יכול להגיע במהירות לשלב הביצוע ולכל העובדים יש השפעה על הטכנולוגיות והתהליכים המפותחים אצלנו. לכל אחד, בכל צוות, יש אחריות ויכולת להשפיע על התוצאה הסופית.

להשפיע

להשפיע

אנו מאמינים כי לכל עובד יש להיות השפעה מכרעת על המוצר הסופי ומעודדים יצירתיות ומקוריות בכל תחום ומחלקה בחברה.

לעבוד בצוות

לעבוד בצוות

מאגר הכישורים של עובדי החברה, בשילוב עבודת צוות הדוקה, הוא המפתח למצוינות טכנולוגית ולמובילות עסקית.

ללמוד

ללמוד

ניסיון, העמקה ומחקר מובילים אותנו קדימה, לעבר האתגרים הבאים.

לאתגר

לאתגר

הנסיון הרב שנצבר תוך שנים של מחקר ופיתוח, מלמד כי הרעיונות הטובים ביותר נוצרים בעבודת צוות מפרה, בחשיבה מחוץ לקופסה ובסביבת מחקר ופיתוח מתקדמת.

ליזום

ליזום

אסטרטגיה ברורה, תרבות ארגונית נכונה וכח אדם מבריק, לצד רוח יזמית, מביאים ליוזמות ולפיתוחים חדשניים ופורצי דרך.

תרבות העבודה
- HOW WE WORK -

FINDING THE RIGHTBALANCE

אנחנו מקפידים על קיום איזון נכון בין שעות העבודה לחיים האישיים של כל עובד ומייחסים חשיבות עליונה לזמן הפנוי של כל אחד ואחת בסגל החברה. אנחנו עושים זאת באמצעות סביבת עבודה מתחשבת, לצד הטבות ופעילויות פנאי מגוונות העומדות לרשות כל עובד בכל עת.

תרבות העבודה
תרבות העבודה
תרבות העבודה
תרבות העבודה
תרבות העבודה
תרבות העבודה
- LEARN TO BE EXCELLENT -

FINALבאקדמיה

כחברה טכנולוגית, המקדישה תשומת לב רבה לתחומי המחקר, Final מקפידה על קשר רציף ועל מעורבות משמעותית באקדמיה, כולל ביצוע מחקרים ופרסום מאמרים פורצי דרך בתחומי חקר המתימטיקה. אנו מעודדים הצטיינות בתחומי המחקר השונים, מתוך הכרה בתרומתם לחברה ולהתפתחות טכנולוגית פורצת דרך. שיעור האקדמאים בחברה הוא גבוה, וזמן ניכר מוקדש לפעילויות למידה, הרחבת אופקים וצבירת ידע. מעורבותה של Final באקדמיה באה לידי ביטוי גם במתן פרס Final לסטודנטים מצטיינים למדעי המחשב.

פרס Final במדעי המחשב

למטרת עידוד המצויינות בתחום התוכנה, תעניק השנה החברה חמישה פרסים לסטודנטים מצטיינים במדעי המחשב בתואר ראשון מאוניברסיטאות מובילות.

JOIN OUR TEAM

APPLY HERE